WÓZEK WIELOFUNKCYJNY – OSZCZĘDNOŚĆ CZASU I PIENIĘDZY

Gdy w naszym życiu pojawia się dziecko, okazuje się, że ta niewielka istotka, która na początku waży niespełna 4 kilogramy, potrzebuje naprawdę wielu rzeczy. To kołyska, łóżeczko, torby, zabawki, przewijaki, maty i – oczywiście – wózki. Dziecko bardzo szybko rośnie i nim się obejrzymy, może okazać się, że tradycyjna gondola jest już za mała, a i sam maluch potrzebuje spacerówki. Jest na to rada, oglądając wózki dziecięce, wybierzmy ten wielofunkcyjny.

TO WÓZEK PONADCZASOWY

Wózki wielofunkcyjne cenione są przede wszystkim za swoją elastyczność. W początkowej fazie życia dziecka te wózki Warszawa oferują ogromny komfort rodzicom. Na ramie możemy zamontować bowiem tradycyjną spacerową gondolę dla niemowlęcia lub nosidło, które pełni również rolę fotelika samochodowego. Wybierając się w podróż, nie musimy więc pakować osobno wózka i nosidła. Tego typu wózki dziecięce posiadają najczęściej solidną ramę, która sprawdza się zarówno w mieście, jak i w terenie. Gdy dziecko rośnie, miejsce gondoli zajmuje siedzisko spacerowe, wyposażone w pasy bezpieczeństwa, podnóżek i często specjalny pałąk. W koszu natomiast znajdziemy mnóstwo miejsca na zakupy i inne przydatne rzeczy.

OSZCZĘDNOŚĆ

Gdy odwiedzamy sklep z wózkami dziecięcymi w Warszawie, w pierwszej chwili może się nam wydawać, że te wielofunkcyjne modele są niezwykle drogie. Gdy jednak przyjrzymy się bliżej wszystkim elementom, które wchodzą w skład takiego kompletu, okazuje się, że to ogromna oszczędność! Bardzo często poza wspomnianymi już częściami, jak dwie gondole i siedzisko spacerowe, otrzymujemy również torby, parasolki lub osłony przeciwdeszczowe. Gdybyśmy chcieli kupić wszystkie te rzeczy osobno, zapłacilibyśmy o wiele więcej.

AKCESORIA

Wózki wielofunkcyjne sprzedawane są w kompletach. Producenci oferują zazwyczaj także wyposażenie dodatkowe. Zdarza się, że możemy kupić je w zestawie, w innych przypadkach sprzedawane jest oddzielnie. Warto pamiętać, że dokupioną parasolkę czy moskitierę, zamontujemy w takim wózku zarówno przy gondoli dla niemowlaka, jak i przy wersji spacerowej. Akcesoriów jest naprawdę wiele. Znajdziemy wśród nich wkłady do siedzisk, specjalne osłony przeciwsłoneczne czy osłony przeciwdeszczowe.

Bogaty wybór wózków dziecięcych znajdziemy na stronie www.wozki-foteliki.pl. Sklep ten oferuje modele, pochodzące od najlepszych producentów, z całego świata. Każdy zakup objęty jest gwarancją. Ponadto w razie potrzeby, uzyskamy pomoc życzliwej i wykwalifikowanej obsługi.